Letenky do Vietnamu

LEVNÉ LETENKY DO VIETNAMU

Úzce spolupracujeme s konkrétními leteckými společnostmi, díky čemuž umíme svým zákazníkům nabídnout nejvýhodnější letenky do Vietnamu na trhu. Navíc bez rezervačních poplatků a s garancí nejnižší ceny. Dle Vašich možností a požadavků Vám zajistíme nejvhodnější spojení na dané trase v daném termínu. Odlety jsou možné z celé řady evropských měst v čele s Prahou, Vídní či Frankfurtem. Když jsou letenky v akci, můžete do Vietnamu letět i za krásných 14 tisíc Kč! Samozřejmostí je u nás správná optimalizace, tedy vhodná kombinace pozemního programu a leteckého spojení, díky které můžete ušetřit až 2 tisíce Kč na osobu.

Vybrané letenky Vám nezávazně a bezplatně rezervujeme až do doby, kdy je hotový Váš pozemní program. Rezervace a případně nákup letenek jde u nás ruku v ruce s plánováním zájezdu. Snažíme se tak vyvarovat častého scénáře, kdy se program složitě přizpůsobuje zakoupeným letenkám.

STOP-OVER

Velkým pozitivem leteckých spojení do Vietnamu je možnost podívat se do některé ze světových metropolí. Navštívit můžete třeba Hong Kong, Dubaj, Singapur, Bangkok, Soul nebo třeba Kuala Lumpur. Takovýto stop-over má navíc několik výhod. Nejenže si uděláte zajímavou zastávku cestou na dovolenou nebo zpět do Evropy, ale mnohdy ušetříte pěkné peníze!

OPEN-JAW LETENKY

Naše nabídka zahrnuje také tzv. open-jaw letenky. O co se jedná? Open-jaw letenky jsou letenky s odlišnou příletovou a odletovou destinací. V praxi to vypadá tak, že z Prahy - či jiného evropského města - letíme do Hanoje a zpět do Evropy se odlétá ze Saigonu, případně z ostrova Phu Quoc nebo kambodžského Siem Reap. Cenově nevycházejí open-jaw letenky dráž, takže ušetříte za vnitrostátní přelet a nemusíte se složitě vracet do místa příletu.

VNITROSTÁTNÍ PŘELETY

Kromě mezinárodních leteckých spojů zajišťujeme také vnitrostátní přelety. V rámci každého programu od nás dostanete již nakoupené vnitrostátní letenky, které Vám vybereme tak, aby bylo cestování po Vietnamu co nejpohodlnější a co nejméně narušovalo samotný program.