Víza do Vietnamu

OBECNÉ VÍZOVÉ PODMÍNKY

Nejdůležitější je mít platný cestovní pas ještě 6 měsíců po návratu do České republiky. Rovněž je nutné mít k dispozici pasovou fotografii a volnou stránku v pasu pro udělení vízové samolepky.

Potřebné jsou rovněž další dokumenty - zvací dopis a příletový formulář.

"VISA ON ARRIVAL"

Pokud si nevezete vízum v pasu již z České republiky, obdržíte jej po příletu do Vietnamu na letišti, tedy tzv. visa on arrival. K získání víza je nutné odevzdat několik dokumentů - zvací dopis, příletový formulář, předložit pas s volnou stránkou, pasovou fotografii a uhradit poplatek 25 USD/os. Visa on arrival obdržíte na všech mezinárodních letištích v Hanoji, Saigonu, Danangu, Nha Trang a Hue.

TYPY VÍZ

Pro standardní cesty a dovolené do Vietnamu je nejvhodnější jednoměsíční vízum s jedním vstupem. Pokud plánujete návštěvu Laosu nebo Kambodže a následně se vrátit zpět do Vietnamu, musíte mít vícevstupové vízum, které je platné buď měsíc nebo tři měsíce (poplatek 50 USD/os.). Existuje samozřejmě i varianta na 3 měsíce s více vstupy (rovněž poplatek 50 USD/os.).

Zvací dopis zajišťujeme vlastním klientům ZDARMA. Vyřízení žádosti trvá pouze několik dní. CK Go2 Vám navíc zajistí všechny nutné - výše uvedené - dokumenty. Stačí si pak vystát frontu na imigrační přepážce a můžete vyrazit do víru Vietnamu!