Poznávací zájezdy Vietnam - individuální

INDIVIDUÁLNÍ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY DO VIETNAMU

Nemáte rádi hromadné zájedy ve velké skupině? Chcete být během cestování nezávislí a flexibilní? Pak pojeďte do Vietnamu s námi! Jsme specialisty na individuální cestování a připravíme Vám poznávací zájezd do Vietnamu na míru!

Dle Vašich požadavků a možností Vám naplánujeme dovolenou tak, aby byla zážitkem na celý život. Společně naplánujeme program, stanovíme ideální termín, sestavíme vhodný itinerář, zajistíme letenky a Vy můžete vyrazit na nezapomenutelnou dovolenou. S každým klientem řešíme zájezd zcela individuálně. Stavíme na osobním přístupu, mnohaletých zkušenostech a odborných znalostech dané destinace.

ZAJISTÍME VŠE POTŘEBNÉ...

V rámci svého zájezdu budete mít od nás zajištěné vše potřebné. Ubytování, veškeré transfery, výlety, průvodce, vnitrostátní letenky, mezinárodní letenky i zvací dopis potřebný k získání víza. Zkrátka vše nutné k tomu, aby Vaše dovolená proběhla bez komplikací. K dispozici na místě Vám bude český delegát na telefonu, který je na přímu 24/7 a postará se o Vás v případě nutnosti.

JEDINEČNÁ CENA!

Úzce spolupracujeme jak s místními touroperátory, tak s lokálními průvodci. Díky přímé spolupráci Vám tak kromě kvalitních a ověřených služeb můžeme nabídnout také bezkonkurenční cenu. Většina zájezdů je pak koncipována jako kombinace poznání a relaxu. V případě zájmu je možné dovolenou sestavit buď jako poznávací zájezd nebo čistě pobytový v jedné s místních plážových lokalit.