Zájezdy Vietnam

ZÁJEZDY VIETNAM

Pokud máte v plánu zájezd do Vietnamu a nevíte si rady s plánováním, ozvěte se nám - CK Go2! Vietnam dobře známe a rádi Vám se vším poradíme. Společně pak naplánujeme originální zájezd, ze kterého budete mít pocit dobře investovaných peněz.

Se zákazníky vymýšlíme itineráře zájezdů tak, aby pokaždé vyhovovaly časovým i finančním možnostem. Vybereme leteckou společnost, nejvhodnější termín a počet dní a klienti mohou bez problémů vyrazit na vysněnou dovolenou.

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO VIETNAMU ZA ROZUMNOU CENU

Díky vlastním kontaktům, vlastním cenám a podmínkám přímo pro naši kancelář jsme schopní poskytnout klientovi zájezd za rozumnou cenu. Protože zájezdy do Vietnamu pokaždé šijeme na míru, mění se i cena, která přímo odpovídá konkrétními itineráři.

INDIVIDUÁLNÍ ZÁJEZDY NA MÍRU

Největší část naší nabídky zájezdů představují individuální zájezdy na míru. Každou dovolenou plánujeme zvlášť, nezávisle na ostatních zájezdech. Většina dovolených je pak kombinací poznání a relaxu. Charakter konkrétního zájezdu a přesný itinerář pak vždy záleží na přání a představách klienta.

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY DO VIETNAMU

Pokud si na individuální zájezd netroufnete, vůbec nezoufejte. Vydejte se s námi na poznávací zájezd s českým průvodcem! Poznávací zájezdy do Vietnamu vypisujeme každoročně. Jezdí se zejména na jaře a na podzim, tedy v době, kdy je do Vietnamu nejvhodnější cestovat z pohledu počasí. Největší zajímavosti Vietnamu pak poznáte v menší skupince cestovatelů v čele s profesionálním českým průvodcem