Poznávací zájezdy Vietnam - skupinové

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY DO VIETNAMU S ČESKÝM PRŮVODCEM

Jako cestovní kancelář se primárně specializujeme na individuální cestování. V nabídce našich služeb však najdete také klasické poznávací zájezdy do Vietnamu s českým průvodcem!

Každoročně pravidelně vypisujeme několik termínů zájezdů, hlavně na jaře a na podzim, kdy je do Vietnamu nejlepší cestovat. Standardní délka zájezdu je pak zhruba 14 dní. Velkou výhodou poznávacích zájezdů s CK Go2 je fakt, že jsou zájezdy koncipovány v komornějším duchu, v malé skupince cestovatelů. Maximální počet osob v jedné skupině je totiž 12 + průvodce. Nejsme zastánci masových zájezdů, protože se domníváme, že individuální přístup ke klientům je důležitý i v rámci samotného cestování. Další pozitivum je přítomnost profesionálního průvodce. Spolupracujeme se zkušenými průvodci, kteří ve Vietnamu dlouhodobě žijí a dokáží o něm poutavě hovořit. Naši průvodci Vám rádi předají víc než se dočtete v obsáhlých bedekrech.

TO NEJLEPŠÍ Z VIETNAMU

V rámci poznávacích zájezdů se pak můžete těšit na to nejzajímavější z Vietnamu. Zájezdy sestavujeme tak, aby cestovatelé poznali i méně turistická místa a také aby si během dovolené odpočinuli. Každý zájezd má jasně daný, předem stanovený itinerář, který je pravidelně prokládán individuálním volnem. Samotný program pak závisí na typu poznávacího zájezdu. V nabídce našich zájezdů si pak zájemci o dovolenou mohou vybrat i poznávací zájezd do Vietnamu v kombinaci s návštěvou jedinečného chrámového komplexu Angkor Wat v Kambodži.

INDIVIDUÁLNÍ PRODLOUŽENÍ POZNÁVACÍHO ZÁJEZDU

V případě zájmu lze poznávací zájezd s průvodcem individuálně prodloužit v některé z vietnamských plážových destinacích. Pokud byste rádi po poznávací části zájezdu pobyli ve Vietnamu o něco déle a odpočinuli si na plážích, rádi Vám prodloužení zajistíme. Vhodnou lokalitou pro kvalitní odpočinek po náročném cestování je například ostrov Phu Quoc, který leží na jih od pevniny v Thajském zálivu. Místní pláže připomínají pověstné Thajsko a relax zde Vám dodá sílu na zpáteční cestu do Evropy.